Dental Spray

Ústní sprej s antimikrobiální látkou pro svěží dech pro ústa bez mikrobů a zubního plaku
COM_VIRTUEMART_SKU_LABEL
Prodejní cena161 Kč

Přípravek s antimikrobiální látkou pro hygienu dutiny ústní a svěží dech. Unikátní účinné složení omezuje pomnožování nežádoucích mikroorganismů způsobujících tvorbu zubního plaku v ústech i v mezizubních prostorách, omezuje usazování zubního kamene a omezuje nežádoucí hnilobný rozklad zbytků potravy. Sprej při správné aplikaci zároveň neutralizuje zápach z úst, přináší svěžest do dechu, napomáhá omezit krvácivost dásní a i možný vznik zubního kazu. Přípravek je obzvláště vhodný pro osoby se sklonem k časté tvorbě zubního kazu a je vhodný i pro těhotné ženy a pro kuřáky.

Použití: aplikujte přípravek v dostatečném množství 1-3x denně, nejlépe po vyčištění zubů, pro co nejlepší účinek, ideálně po každém jídle či po každé cigaretě a kdykoliv pro svěží dech.

Upozornění: Před použitím dobře protřepejte. Používejte pouze k danému účelu. Neužívat vnitřně – přípravek záměrně nepolykejte! Přípravek obsahuje etylalkohol. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Drobný zákal není známkou jakostní vady a odstraní se protřepáním. Udržujte mimo dosah dětí! Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5-25°C. Chraňte před mrazem.

Kontaktujte nás

captcha
Nahrát znovu

doktorka

Novinky e-mailem